No więc... mam coś dla Ciebie.

Postanowiłem wykorzystać fakt, że posiadam własne Wydawnictwo i przygotowałem dla Ciebie bardzo limitowaną okazję, w związku z Twoim udziałem w Wyzwaniu Ogarnięcia 2.0. To efekt miesięcy pracy mojej i innych twórców Wydawnictwa Ogarnięcia. Dlatego koniecznie przescrolluj do końca strony. 👇

Jeśli to czytasz, to znaczy, że:

Czujesz, że jesteś w stanie uczyć się lepiej i skuteczniej, ale nie wiesz jak, przez co popełniasz niepotrzebne błędy i się frustrujesz.

Prawdopodobnie masz całą masę obowiązków, związanych ze studiami, codziennym życiem i potencjalną pracą, przez co ciężko jest Ci znaleźć czas na pasję, znajomych i rozwój w innych dziedzinach.

Jesteś w wieku, kiedy tworzą się największe różnice w rozwoju między Tobą a Twoimi równieśnikami. Może nie zdajesz sobie sprawy, ale to właśnie teraz zdobywasz umiejętności twarde i miękkie, które w niedalekiej przyszłości mogą pozwolić Ci na wspinanie się po szczeblach światowych korporacji czy rozwijanie wielomilionowych biznesów.

Dlatego przygotowałem stricte pod Twoje potrzeby zestaw aż 4 kursów i książek, dzięki którym:

Pierwszy z kursów to…
„Naucz się uczyć”

czyli kompleksowe szkolenie o technikach nauki i koncentracji.

Z jego pomocą w ciągu godziny rozwiążesz raz na zawsze problem z uczeniem się dużych partii materiału w krótkim czasie, a ponadto zrozumiesz, jak działa Twój mózg oraz jak tę wiedzę wykorzystać w zwalczaniu prokrastynacji, dekoncentracji i braku motywacji.

W bardzo prosty i praktyczny sposób przedstawię Ci techniki o udowodnionej skuteczności, które bez wątpienia przydadzą Ci się również na studiach i w „dorosłym życiu”.

Dalej, mam dla Ciebie kurs…
“Warsztat redukcji stresu"

Twoje trudności z nauką i niepotrzebne błędy popełniane na egzaminach mogą wcale nie wynikać z braków wiedzy, ale ze stresu i strachu przed porażką.

Dorota Mrówka, autorka wielu książek i nauczycielka medytacji, przeprowadzi Cię przez skuteczne i proste metody pracy z ciałem i umysłem, ale też techniki oddechowe oraz relaksacyjne.

Wiedza, którą zdobędziesz w kursie sprawi, że raz na zawsze zapanujesz nad swoim stresem, przywrócisz wewnętrzną równowagę oraz nauczysz się skutecznie wyciszać i kontrolować skrajne emocje.

Następna pozycja to:
“Kurs organizacji czasu i produktywności”

To szkolenie, zawierające potężną dawkę technik, trików i sekretów, które naprawią Twoją organizację. Uzupełnią one Twoją wiedzę i sprawią, że zaoszczędzisz nawet dziesiątki tysięcy godzin w ciągu całego swojego życia. A to dlatego, że nareszcie czas przestanie uciekać Ci między palcami i ustalisz swoje priorytety.

Dowiesz się, jak działać mimo braku motywacji, jak planować żeby się nie wypalić, poznasz lepiej swój mózg i zrozumiesz, jak Twoje hormony, metabolizm i sen wpływają na produktywność, a nawet jak odpoczywać żeby starczyło Ci nawet 5 minut na pełną regenerację… i wiele, wiele innych.

Dodatkowo, całe szkolenie jest maksymalnie skondensowane, dzięki czemu poświęcisz na nie godzinę, a wiedza, którą w nim zdobędziesz wręcz magicznie poprawi Twoją wydajność… właściwie do końca Twojego życia.

Mam dla Ciebie jeszcze jedne dobre wieści, jeśli:

1. Miewasz problemy z przygotowaniem się do egzaminów z odpowiednim wyprzedzeniem, przez co potem musisz zakuwać po nocach.

2. Często się rozpraszasz, nie mogąc utrzymać stanu totalnego skupienia przez nawet pół godziny.

3. Czujesz, że Twój dzień i tydzień nie jest dobrze zorganizowany, przez co sporo czasu ucieka Ci między palcami.

Dorzuciłem Ci do zestawu Ci 23 MATERIAŁY do planowania i zarządzania swoim czasem. Dzięki ich elektronicznej formie, możesz je sobie drukować nieskończenie wiele razy. Pomogą Ci w idealnym zaplanowaniu swojego dnia, tygodnia, miesiąca, a nawet roku oraz będą stymulować Cię do rozwoju i wyznaczania sobie celów.

Jeśli zaglądałæś na naszą stronę to wiesz, że wiele produktów to inwestycja na poziomie niemal 300 zł za sztukę z uwagi na ekskluzywne i insiderskie treści, których nie znajdziesz nigdzie indziej na rynku.

Ale Ty jesteś w Wyzwaniu. A to wiele dla mnie znaczy.

Dlatego wyjątkowo zredukowałem do minimum prowizję Wydawnictwa, dzięki czemu możesz TYLKO TERAZ zgarnąć je wszystkie razem nie za

766 PLN

ale 249 PLN!

i otrzymaj dożywotni dostęp do certyfikowanej wiedzy.

To oszczędność AŻ 517 PLN i tyle co:

Muszę Cię też z góry ostrzec, że drugiej takiej okazji już nie będzie.