No więc... mam coś dla Ciebie.

Postanowiłem wykorzystać fakt, że posiadam własne Wydawnictwo i przygotowałem dla Ciebie bardzo limitowaną okazję, w związku z Twoim udziałem w Wyzwaniu Ogarnięcia 2.0. To efekt miesięcy pracy mojej i innych twórców Wydawnictwa Ogarnięcia. Dlatego koniecznie przescrolluj do końca strony. 👇

Jeśli to czytasz, to znaczy, że:

Masz przed sobą maturę, którą prawdopodobnie chcesz zdać na naprawdę dobrym poziomie żeby dostać się na wymarzone studia. To zupełnie naturalne, że stresuje Cię ilość materiału i masz obawy, że nie zdążysz się idealnie przygotować.

Jesteś w wieku, kiedy tworzą się największe różnice w rozwoju między Tobą a Twoimi równieśnikami. Może nie zdajesz sobie sprawy, ale to właśnie teraz zdobywasz umiejętności twarde i miękkie, które w niedalekiej przyszłości mogą pozwolić Ci na wspinanie się po szczeblach światowych korporacji czy rozwijanie wielomilionowych biznesów.

Masz całą masę obowiązków, związanych zarówno z nauką, jak i innymi aktywnościami, przez co ciężko jest Ci znaleźć czas na pasję, znajomych i rozwój w innych przyszłościowych dziedzinach.

To, co robisz ze swoim życiem nie zależy już praktycznie od Twoich rodziców czy nauczycieli, ale od Ciebie. Dlatego to od Twojej inicjatywy, produktywności oraz chęci do działania zależy to, ile osiągniesz w najbliższych latach.

Dlatego przygotowałem stricte pod Twoje potrzeby zestaw aż 13 kursów i książek, dzięki którym:

Pierwszy z kursów to…
„Naucz się uczyć”

czyli kompleksowe szkolenie o technikach nauki i koncentracji.

Z jego pomocą w ciągu godziny rozwiążesz raz na zawsze problem z uczeniem się dużych partii materiału w krótkim czasie, a ponadto zrozumiesz, jak działa Twój mózg oraz jak tę wiedzę wykorzystać w zwalczaniu prokrastynacji, dekoncentracji i braku motywacji.

W bardzo prosty i praktyczny sposób przedstawię Ci techniki o udowodnionej skuteczności, które bez wątpienia przydadzą Ci się również na studiach i w „dorosłym życiu”.

Dalej, mam dla Ciebie kurs…
“Znajdź studia marzeń“

czyli najbardziej kompleksowy kurs przygotowany przez psycholog Joannę Koper, zajmującą się zawodowo doradztwem w wyborze studiów od ponad 10 lat!

Asia w swoim kursie przekaże Ci całą swoją wiedzę i doświadczenie, które zdobywała doradzając łącznie kilkudziesięciu tysiącom uczniów. Wykonasz szereg ćwiczeń i testów, zrozumiesz różnicę między zawodem a kierunkiem studiów, a także otrzymasz narzędzie, które z wykorzystaniem skali punktowej pomoże  Ci obiektywnie ocenić, jaki kierunek będzie dla Ciebie najlepszy.

Z pomocą tego kursu w bardzo prosty sposób unikniesz niebezpieczeństwa, jakie ciągnie za sobą zbyt pochopny wybór swojej ścieżki kariery. Sprawi on, że pokochasz swoje studia i każdy dzień na uczelni będzie dla Ciebie czystą przyjemnością:).

Następna pozycja to:
“Kurs organizacji czasu i produktywności”

To szkolenie, zawierające potężną dawkę technik, trików i sekretów, które naprawią Twoją organizację. Uzupełnią one Twoją wiedzę i sprawią, że zaoszczędzisz nawet dziesiątki tysięcy godzin w ciągu całego swojego życia. A to dlatego, że nareszcie czas przestanie uciekać Ci między palcami i ustalisz swoje priorytety.

Dowiesz się, jak działać mimo braku motywacji, jak planować żeby się nie wypalić, poznasz lepiej swój mózg i zrozumiesz, jak Twoje hormony, metabolizm i sen wpływają na produktywność, a nawet jak odpoczywać żeby starczyło Ci nawet 5 minut na pełną regenerację… i wiele, wiele innych.

Dodatkowo, całe szkolenie jest maksymalnie skondensowane, dzięki czemu poświęcisz na nie godzinę, a wiedza, którą w nim zdobędziesz wręcz magicznie poprawi Twoją wydajność… właściwie do końca Twojego życia.

Kolejny na liście jest...
"Informator Olimpijski

czyli jedyną pozycję na rynku, na kartkach której znajdziesz wywiady z laureatami aż 33 olimpiad szkolnych. To łącznie 360 stron zalanych wartościową wiedzą i trikami, które pozwolą Ci dosłownie zhakować system edukacji.

Olimpiady szkolne to temat, o którym rzadko się mówi, a wiąże się z nimi szereg benefitów. Zwalniają z pisania matur, zapewniają indeksy na wymarzone kierunki studiów, a nawet pozwalają na zdobycie ogromnych stypendiów.

Trudno dostępne są jednak informacje o tym, jak się do takich olimpiad przygotować. Zwykle trzeba płacić wysokie sumy za korepetycje u laureatów, o ile w ogóle takowych znajdziemy.

Dlatego powstała ta książka. Znajdziesz w niej holistyczne informacje z pierwszej ręki na temat 33 olimpiad szkolnych, łącznie z poradami, jak się do nich przygotować, z jakich materiałów korzystać i na co uważać. Gwarantuję, że po jej przeczytaniu będziesz posiadać ogromną przewagę wśród swoich rówieśników, co przełoży się na Twoje wyniki na Olimpiadach i całą dalszą edukację.

Dalej
"Edukacja domowa"

Wiesz, że gdy byłem dokładnie w Twoim wieku parę lat temu, zamiast pójść do normalnego liceum, zdecydowałem się na przejście na edukację domową?

Dzięki temu, przeskoczyłem klasę, zostałem laureatem Olimpiady Biologicznej i dostałem się rok przed rówieśnikami na medycynę. Możesz bez problemu osiągnąć to samo, a nawet więcej.

W tej książce dowiesz się, jak krok po kroku przejść na edukację domową i nie spędzić ani jednego dnia dłużej w szkole. Da Ci to przestrzeń na rozwój zainteresowań oraz skupienie na przedmiotach, z którymi wiążesz swoją przyszłość.

Ponadto, w książce opowiadam o zaletach i wadach nauki w domu oraz przedstawiam naukowe dowody za jej skutecznością. Znajdziesz tam również wywiady z innymi osobami, które podjęły tą decyzję.

A na dokładkę...
Zestaw 8 planerów maturalnych

Wspólnie z doświadczonymi korepetytorami i egzaminatorami rozłożyliśmy za Ciebie optymalnie materiał do matury, zadania , a nawet próbne arkusze żeby umożliwić Ci pełne skupienie na nauce, a nie na planowaniu.

Dzięki temu masz pewność, że przy odpowiednim nakładzie pracy idealnie przygotujesz się do egzaminów!

Podział obowiązków jest sprawiedliwy – my planujemy, a Ty się uczysz. W ten sposób nie musisz się stresować, że nie zdążysz z materiałem.

To nie tylko rozpisane działy, ale wyszczególnione konkretne zagadnienia, które pojawiają się często na maturze. Znajdziesz też w środku masę porad, na co zwracać szczególną uwagę, aby nie popełniać głupich błędów podczas rozwiązywania zadań!

Planery zostały skonstruowane w taki sposób, że nie ma znaczenia, ile zostało Ci do matury… 2 lata czy 2 miesiące – w każdym momencie przygotowań możesz zacząć z nimi pracę!

Z tych planerów maturalnych korzystało już kilka pokoleń maturzystów. Pierwotnie, planer biologiczny i chemiczny stworzyłem dla siebie podczas przygotowań do matury. Maturę z chemii rozszerzonej napisałem na 97%, z matematyki na 100%, a z biologii otrzymałem z automatu 100%, ponieważ zostałem laureatem Olimpiady Biologicznej. Chyba nie ma lepszego dowodu ich skuteczności.

Teraz udostępniam te planery w ulepszonej i zaktualizowanej formie kolejnym maturzystom.

Jeśli zaglądałaś/eś na naszą stronę to wiesz, że wiele produktów to inwestycja na poziomie niemal 300 zł za sztukę z uwagi na ekskluzywne i insiderskie treści, których nie znajdziesz nigdzie indziej na rynku.

Ale Ty jesteś w Wyzwaniu. A to wiele dla mnie znaczy.

Dlatego wyjątkowo zredukowałem do minimum prowizję Wydawnictwa, dzięki czemu możesz TYLKO TERAZ zgarnąć je wszystkie razem nie za

1207 PLN

ale 349 PLN!

i otrzymaj dożywotni dostęp do certyfikowanej wiedzy.

To oszczędność AŻ 858 PLN i tyle co:

Muszę Cię też z góry ostrzec, że drugiej takiej okazji już nie będzie.