No więc... mam coś dla Ciebie.

Postanowiłem wykorzystać fakt, że posiadam własne Wydawnictwo i przygotowałem dla Ciebie bardzo limitowaną okazję, w związku z Twoim udziałem w Wyzwaniu Ogarnięcia 2.0. To efekt miesięcy pracy mojej i innych twórców Wydawnictwa Ogarnięcia. Dlatego koniecznie przescrolluj do końca strony. 👇

Jeśli to czytasz, to znaczy, że:

Masz przed sobą maturę, którą musisz zdać na naprawdę dobrym poziomie żeby dostać się na prestiżowy uniwerek. Prawdopodobnie stresuje Cię ilość materiału i masz obawy, że nie zdążysz się idealnie przygotować.

Czeka Cię trudna decyzja, jaką uczelnię wybrać. A wybrać musisz odpowiednio szybko, bo czeka Cię jeszcze dość złożony proces rekrutacji. Być może w ogóle zastanawiasz się, czy studia za granicą są dla Ciebie.

Masz od rana do popołudnia zajęcia i naukę do sprawdzianów, a w tym wszystkim musisz jeszcze znaleźć czas na samodzielną pracę i aktywność dodatkową, kluczową przy rekrutacji na studia za granicą.

Jesteś w wieku, kiedy tworzą się największe różnice w rozwoju między Tobą a Twoimi równieśnikami. Może nie zdajesz sobie sprawy, ale to właśnie teraz zdobywasz umiejętności twarde i miękkie, które w niedalekiej przyszłości mogą pozwolić Ci na wspinanie się po szczeblach światowych korporacji czy rozwijanie wielomilionowych biznesów.

Dlatego przygotowałem stricte pod Twoje potrzeby zestaw aż 13 kursów i książek, dzięki którym:

Pierwszy z kursów to…
„Naucz się uczyć”

czyli kompleksowe szkolenie o technikach nauki i koncentracji.

Z jego pomocą w ciągu godziny rozwiążesz raz na zawsze problem z uczeniem się dużych partii materiału w krótkim czasie, a ponadto zrozumiesz, jak działa Twój mózg oraz jak tę wiedzę wykorzystać w zwalczaniu prokrastynacji, dekoncentracji i braku motywacji.

W bardzo prosty i praktyczny sposób przedstawię Ci techniki o udowodnionej skuteczności, które bez wątpienia przydadzą Ci się również na studiach i w „dorosłym życiu”.

Dalej, mam dla Ciebie…
Zestaw 8 planerów maturalnych

Wspólnie z doświadczonymi korepetytorami i egzaminatorami rozłożyliśmy za Ciebie optymalnie materiał do matury, zadania , a nawet próbne arkusze żeby umożliwić Ci pełne skupienie na nauce, a nie na planowaniu.

Dzięki temu, masz pewność, że przy odpowiednim nakładzie pracy idealnie przygotujesz się do egzaminów!

Podział obowiązków jest sprawiedliwy – my planujemy, a Ty się uczysz. W ten sposób nie musisz się stresować, że nie zdążysz z materiałem.

To nie tylko rozpisane działy, ale wyszczególnione konkretne zagadnienia, które pojawiają się często na maturze. Znajdziesz też w środku masę porad, na co zwracać szczególną uwagę, aby nie popełniać głupich błędów podczas rozwiązywania zadań!

Planery zostały skonstruowane w taki sposób, że nie ma znaczenia, ile zostało Ci do matury… 2 lata czy 2 miesiące – w każdym momencie przygotowań możesz zacząć z nimi pracę!

Z tych planerów maturalnych korzystało już kilka pokoleń maturzystów. Pierwotnie, planer biologiczny i chemiczny stworzyłem dla siebie podczas przygotowań do matury. Maturę z chemii rozszerzonej napisałem na 97%, z matematyki na 100%, a z biologii otrzymałem z automatu 100%, ponieważ zostałem laureatem Olimpiady Biologicznej. Chyba nie ma lepszego dowodu ich skuteczności.

Teraz udostępniam te planery w ulepszonej i zaktualizowanej formie kolejnym maturzystom.

Następna pozycja to:
“Kurs organizacji czasu i produktywności”

To szkolenie, zawierające potężną dawkę technik, trików i sekretów, które naprawią Twoją organizację. Uzupełnią one Twoją wiedzę i sprawią, że zaoszczędzisz nawet dziesiątki tysięcy godzin w ciągu całego swojego życia. A to dlatego, że nareszcie czas przestanie uciekać Ci między palcami i ustalisz swoje priorytety.

Dowiesz się, jak działać mimo braku motywacji, jak planować żeby się nie wypalić, poznasz lepiej swój mózg i zrozumiesz, jak Twoje hormony, metabolizm i sen wpływają na produktywność, a nawet jak odpoczywać żeby starczyło Ci nawet 5 minut na pełną regenerację… i wiele, wiele innych.

Dodatkowo, całe szkolenie jest maksymalnie skondensowane, dzięki czemu poświęcisz na nie godzinę, a wiedza, którą w nim zdobędziesz wręcz magicznie poprawi Twoją wydajność… właściwie do końca Twojego życia.

Kolejna na liście jest...
“Droga na prestiżowy uniwersytet”

czyli jedyna książka na rynku, na kartkach której w pierwszej osobie wypowiadają się studenci najlepszych światowych uczelni. Ma ponad 300 stron!

Wyszliśmy od podstaw, określając czy studia za granicą stymulowałoby Twój rozwój osobisty i akademicki.

Następnie określiliśmy, w którym kraju system edukacji wyższej najlepiej koresponduje z Twoim profilem osobowościowym, zainteresowaniami oraz sytuacją finansową.

Potem ustaliliśmy, jakie są najlepsze uniwersytety w Wielkiej Brytanii, Niderlandach, Danii, Włoszech, Irlandii oraz Stanach Zjednoczonych.

A na końcu, studenci najlepszych uniwersytetów na Świecie, przybliżyli Ci 25 intrygujących kierunków licencjackich, które warto studiować.

A na dokładkę...
“Informator Olimpijski“

czyli jedyną pozycję na rynku, na kartkach której znajdziesz wywiady z laureatami aż 33 olimpiad szkolnych. To łącznie 360 stron zalanych wartościową wiedzą i trikami, które pozwolą Ci dosłownie zhakować system edukacji.

Olimpiady szkolne to temat, o którym rzadko się mówi, a wiąże się z nimi szereg benefitów. Zwalniają z pisania matur, zapewniają indeksy na wymarzone kierunki studiów, a nawet pozwalają na zdobycie ogromnych stypendiów.

Trudno dostępne są jednak informacje o tym, jak się do takich olimpiad przygotować. Zwykle trzeba płacić wysokie sumy za korepetycje u laureatów, o ile w ogóle takowych znajdziemy.

Dlatego powstała ta książka. Znajdziesz w niej holistyczne informacje z pierwszej ręki na temat 33 olimpiad szkolnych, łącznie z poradami, jak się do nich przygotować, z jakich materiałów korzystać i na co uważać. Gwarantuję, że po jej przeczytaniu będziesz posiadać ogromną przewagę wśród swoich rówieśników, co przełoży się na Twoje wyniki na Olimpiadach i całą dalszą edukację.

Mam dla Ciebie jeszcze jedne dobre wieści, jeśli:

1. Miewasz problemy z przygotowaniem się do egzaminów z odpowiednim wyprzedzeniem, przez co potem musisz zakuwać po nocach.

2. Często się rozpraszasz, nie mogąc utrzymać stanu totalnego skupienia przez nawet pół godziny.

3. Czujesz, że Twój dzień i tydzień nie jest dobrze zorganizowany, przez co sporo czasu ucieka Ci między palcami.

Dorzuciłem Ci do zestawu Ci 23 MATERIAŁY do planowania i zarządzania swoim czasem. Dzięki ich elektronicznej formie, możesz je sobie drukować nieskończenie wiele razy. Pomogą Ci w idealnym zaplanowaniu swojego dnia, tygodnia, miesiąca, a nawet roku oraz będą stymulować Cię do rozwoju i wyznaczania sobie celów.

Jeśli zaglądałæś na naszą stronę to wiesz, że wiele produktów to inwestycja na poziomie niemal 300 zł za sztukę z uwagi na ekskluzywne i insiderskie treści, których nie znajdziesz nigdzie indziej na rynku.

Ale Ty jesteś w Wyzwaniu. A to wiele dla mnie znaczy.

Dlatego wyjątkowo zredukowałem do minimum prowizję Wydawnictwa, dzięki czemu możesz TYLKO TERAZ zgarnąć je wszystkie razem nie za

1017 PLN

ale 299 PLN!

i otrzymaj dożywotni dostęp do certyfikowanej wiedzy.

To oszczędność AŻ 718 PLN i tyle co:

Muszę Cię też z góry ostrzec, że drugiej takiej okazji już nie będzie.