No więc... mam coś dla Ciebie.

Postanowiłem wykorzystać fakt, że posiadam własne Wydawnictwo i przygotowałem dla Ciebie bardzo limitowaną okazję, w związku z Twoim udziałem w Wyzwaniu Ogarnięcia 2.0. To efekt miesięcy pracy mojej i innych twórców Wydawnictwa Ogarnięcia. Dlatego koniecznie przescrolluj do końca strony. 👇

Jeśli to czytasz, to znaczy, że:

Prawdopodobnie jesteś osobą z dużymi ambicjami, co niestety przekłada się również na spore obciążenie psychiczne, niepokój i stres.

Zdajesz sobie sprawę, że długotrwały stres nie tylko skutecznie sabotuje Cię przed realizowaniem swoich marzeń, ale sieje również zniszczenie w całym Twoim ciele, zwiększając ryzyko chorób serca, nowotworów, niedoborów odporności i wielu innych poważnych zaburzeń.

Wchodząc na tę stronę, została już przez Ciebie podjęta decyzja, że chcesz coś z tymi wyniszczającymi emocjami zrobić. To bardzo dobry pierwszy krok!

Dlatego przygotowałem stricte pod Twoje potrzeby zestaw AŻ 3 kursów i książek, dzięki którym:

Najpierw mam dla Ciebie...
"Warsztat redukcji stresu"

Dorota Mrówka, autorka wielu książek i nauczycielka medytacji przeprowadzi Cię przez skuteczne i proste metody pracy z ciałem i umysłem, ale też techniki oddechowe oraz relaksacyjne.

Świadomy, głęboki relaks oraz odpowiedni sposób oddychania mają bezpośredni wpływ na nasz układ nerwowy. Zmniejszają napięcie mięśniowe, aktywność układu współczulnego, regulują przemianę materii, korzystnie wpływają na układ krążenia i oddechowy, poprawiają pamięć oraz koncentrację, pomagają przy zasypianiu, a także wpływają na ogólne samopoczucie.

Dlatego tak ważne jest, aby nauczyć się odpowiednich technik i narzędzi pomagających w odzyskiwaniu wewnętrznej równowagi, przywracających spokój i uwalniających od stresu i niepokoju. Wykonywane regularnie, techniki te znacząco poprawią jakość życia, wzmocnią umiejętności radzenia sobie z emocjami, nauczą niezbędnego dystansu oraz pomogą szybko uspokoić się w chwilach rozproszenia i zdenerwowania.

Program warsztatu został tak przygotowany, aby stopniowo wprowadzić Cię w tajniki relaksacji, praktyk oddechowych oraz pracy z umysłem. Krok po kroku dowiesz się, jak przy wykorzystaniu prostych i bezpiecznych technik można uporać się z jednym z największych problemów współczesności – wszechobecnym stresem. Każdą z prezentowanych praktyk możesz wykonywać samodzielnie, nie wymagają one żadnych specjalnych umiejętności ani predyspozycji. Wystarczą: chęć, cierpliwość i konsekwencja.

Poświęć kilka minut każdego dnia na praktykę wyciszającą, a bardzo szybko odczujesz poprawę samopoczucia. Nie odkładaj tego na później, robisz to przecież dla najważniejszej osoby – dla siebie. Dzięki temu nie tylko ty odczujesz poprawę, zauważą ją także Twoi bliscy, znajomi, przyjaciele i współpracownicy. Wewnętrzny spokój udziela się innym. Spraw więc, by świat był miejscem szczęśliwych i spokojnych ludzi.

Wiedza, którą zdobędziesz w kursie sprawi, że raz na zawsze zapanujesz nad swoim stresem, przywrócisz wewnętrzną równowagę oraz nauczysz się skutecznie wyciszać i kontrolować skrajne emocje.

Kolejny na liście jest...
“Warsztat Medytacyjny“

Medytacja jest bardzo skutecznym narzędziem do poprawy jakości naszego życia. Pozwala osiągnąć niezbędny dystans, spokój i większą równowagę.

Dzięki praktyce uważności lepiej radzimy sobie z natrętnymi myślami i emocjami, co bezpośrednio wpływa na nasze reakcje i samopoczucie, na decyzje oraz ocenę rzeczywistości. Dlatego warto korzystać z narzędzi wypracowanych w różnych tradycjach świata, by poprawiać jakość swojego życia.

Na potrzeby tego warsztatu, poza wiedzą teoretyczną, Dorota Mrówka przygotowała dla Ciebie także 7 różnych medytacji i ćwiczeń (w tym ćwiczenia oddechowe), które pomogą w wyciszeniu, uspokojeniu oraz wprowadzą do Twojego życia więcej harmonii i radości.

A na dokładkę...
“Wybacz. Zaakceptuj. Polub. Pokochaj."

Wokół ciągle słyszysz hasła „pokochaj siebie!”, „wszystko, czego potrzebujesz do szczęścia masz już w sobie”, a Ty zastanawiasz się, o co tym ludziom chodzi i jak to w ogóle zrobić?

Książka ta powstała aby pomóc Ci:

  • Lepiej zrozumieć siebie.
  • Wydobyć z siebie potencjał, który został zablokowany przez ograniczające przekonania.
  • Poznać swoje schematy działania.
  • Przyjrzeć się swoim emocjom.
  • Rozpracować podświadome mechanizmy. 
  • Nauczyć akceptować samego siebie.
  • Poszerzyć samoświadomość.
  • Zbudować zdrową, silną relację z samym sobą.

Składa się ona z 4 etapów i na każdym z nich czeka Cię szereg ćwiczeń do wykonania, dzięki którym dokonasz zmiany w sobie, a w konsekwencji swoim życiu. To głęboka podróż w głąb siebie, do której będziesz mógł/a wracać na różnych etapach życia. Powodzenia!

Jeśli zaglądałaś/eś na naszą stronę to wiesz, że wiele produktów to inwestycja na poziomie paruset zł za sztukę z uwagi na ekskluzywne i insiderskie treści, których nie znajdziesz nigdzie indziej na rynku.

Ale Ty jesteś w Wyzwaniu. A to wiele dla mnie znaczy.

Dlatego wyjątkowo zredukowałem do minimum prowizję Wydawnictwa, dzięki czemu możesz TYLKO TERAZ zgarnąć je wszystkie razem nie za

527 PLN

ale 269 PLN!

i otrzymaj dożywotni dostęp do certyfikowanej wiedzy.

To oszczędność AŻ 258 PLN i tyle co:

Muszę Cię też z góry ostrzec, że drugiej takiej okazji już nie będzie.