No więc... mam coś dla Ciebie.

Postanowiłem wykorzystać fakt, że posiadam własne Wydawnictwo i przygotowałem dla Ciebie bardzo limitowaną okazję, w związku z Twoim udziałem w Wyzwaniu Ogarnięcia 2.0. To efekt miesięcy pracy mojej i innych twórców Wydawnictwa Ogarnięcia. Dlatego koniecznie przescrolluj do końca strony. 👇

Jeśli to czytasz, to znaczy, że:

Zdajesz sobie sprawę, jak wiele okazji zawodowych i kontaktów tracisz, nie potrafiąc się odpowiednio skutecznie zaprezentować.

Być może frustrują Cię Twoje aktualne braki w autoprezentacji, mowie ciała, dykcji czy wystąpieniach publicznych, co przekłada się na Twoją obniżoną samoocenę.

Chcesz raz na zawsze rozwiązać te problemy, przejmując wiedzę i ucząc się na błędach mówców z wieloletnim doświadczeniem.

Dlatego przygotowałem stricte pod Twoje potrzeby zestaw AŻ 7 kursów i książek, dzięki którym:

Najpierw mam dla Ciebie szkolenie...
„Kreator MÓWcy”

Jest absolutnie wyjątkowe, ponieważ zostało stworzone przez Roberta Jarka, czyli prezentera telewizyjnego z 25-letnim doświadczeniem, konferansjera, trenera medialnego, animatora w największych programach rozrywkowych (Polsat, TVN, TVP), mówcę oraz aktora.

Rady, które zdobędziesz będą jak znalazł również w trakcie przeróżnych rozmów, w tym rekrutacyjnych, networkingu, jak i przeróżnych prezentacji.

Kurs składa się z podstawowych lekcji w sześciu modułach, tworzących jedną całość. To najważniejsze podstawy, które otworzą Ci oczy i głowę, ukazując tajniki tematu wystąpień publicznych. Począwszy od przygotowania mentalnego, przez techniki dopasowania do odbiorcy, oswajania z przestrzenią, aż po kontrolę emocji i własnego ciała. Przy okazji, jest to absolutny must-have dla osób zainteresowanych rozwojem marki osobistej.

Zaczniesz mówić bardziej świadomie, będziesz mieć większą uwagę odbiorców, będzie się Ciebie przyjemniej słuchało, a więc w skrócie – staniesz się mistrzem wystąpień publicznych i autoprezentacji!

Następna pozycja to...
“AKCJA DYKCJA“

czyli doskonałe narzędzie, dzięki któremu poprawisz swoją dykcję oraz jakość wystąpień zarówno na żywo jak i online.

Przejdziemy w nim razem przez techniki, które pomogą Ci regularnie trenować i skutecznie rozgrzewać swój aparat artykulacyjny. Mów jak zawodowiec!

Dalej...
“Nie rób TAK przed kamera!"

W tej pozycji poznasz 6 najczęstszych błędów popełnianych przed kamerą! Dowiesz się też, jak ustawić kadr, światło, dźwięk, tło, swoją postawę i jak się odpowiednio ubrać, by tworzyć zamierzony klimat oraz odbiór przez widza.

Książka jest szczególnie przydatna dla tych, którzy chcieliby rozwijać kanały w mediach społecznościowych, ale mają bariery dotyczące własnego wizerunku i nie czują się pewnie przed kamerą.

Do tego...
“Turbo Rozgrzewka”

Dowiesz się z niej, jak w ekspresowym tempie przejść ze stanu tremy i niepewności do pełnej gotowości. Poznasz 5 kroków przygotowujących Cię do wystąpienia w zaledwie 10 minut!

To maksymalnie skondensowany poradnik, który jeszcze wiele razy uratuje Ci cztery litery, gdy złapiesz stracha przed wyjściem na scenę :).

Kolejną pozycją jest...
“Zacznij Najlepiej”

Dobre pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz, dlatego w tej książce dowiesz się, jak nie zmarnować tej szansy. Odbiorcy wyrobią sobie na Twój temat zdanie już w trakcie pierwszych sekund wystąpienia, a potem ich zdanie nie jest tak łatwo zmienić.

Nie zmarnuj tej szansy i dowiedz się, jak ich zachwycić od samego początku!

Wreszcie...
“Ready. Steady. SHOW!"

Kolejna świetna pozycja od Roberta. Znajdziesz tu dwie, bardzo szczegółowo opisane checklisty, które przeprowadzą Cię krok po kroku przez przygotowanie siebie oraz otoczenia do wystąpienia.

Dzięki tej konkretnej liście, nawet jeśli pod wpływem emocji kompletnie stracisz głowę, będziesz mieć pewność, że wszyściuteńko jest dopięte na ostatni guzik i możesz swobodnie rozpoczynać swoje show!

A na dokładkę...
“Czarodziej nastrojów"

To wyjątkowo ciekawa pozycja, dzięki której nauczysz się mówić, artykułować i gestykulować tak, by wzbudzić w odbiorcy konkretne, zamierzone emocje z chirurgiczną precyzją.

A kto kontroluje publiczność ten jest władcą sceny! Zaciekaw, Zaangażuj, Zaczaruj.

Jeśli zaglądałaś/eś na naszą stronę to wiesz, że wiele produktów to inwestycja na poziomie paruset zł za sztukę z uwagi na ekskluzywne i insiderskie treści, których nie znajdziesz nigdzie indziej na rynku.

Ale Ty jesteś w Wyzwaniu. A to wiele dla mnie znaczy.

Dlatego wyjątkowo zredukowałem do minimum prowizję Wydawnictwa, dzięki czemu możesz TYLKO TERAZ zgarnąć je wszystkie razem nie za

469 PLN

ale 258 PLN!

i otrzymaj dożywotni dostęp do certyfikowanej wiedzy.

To oszczędność AŻ 211 PLN i tyle co:

Muszę Cię też z góry ostrzec, że drugiej takiej okazji już nie będzie.