No więc... mam coś dla Ciebie.

Postanowiłem wykorzystać fakt, że posiadam własne Wydawnictwo i przygotowałem dla Ciebie bardzo limitowaną okazję, w związku z Twoim udziałem w Wyzwaniu Ogarnięcia 2.0. To efekt miesięcy pracy mojej i innych twórców Wydawnictwa Ogarnięcia. Dlatego koniecznie przescrolluj do końca strony. 👇

Jeśli to czytasz, to znaczy, że:

Masz mniejsze lub większe problemy z kontrolowaniem swoich emocji, co negatywnie wpływa na Twoje relacje i zdrowie.

Zdajesz sobie sprawę z niesamowitych korzyści, jakie daje dobrze rozwinięta inteligencja emocjonalna.

Nie satysfakcjonuje Cię w pełni Twoja komunikacja z ludźmi. Być może podświadomie czujesz, że jej doszlifowanie może Ci przynieść ogromne benefity. I to prawda. 🙂

Dlatego przygotowałem stricte pod Twoje potrzeby zestaw AŻ 3 kursów i książek, dzięki którym:

Najpierw mam dla Ciebie szkolenie...
"Sztuka komunikacji - jak rozmawiać, by zjednać sobie ludzi."

Kurs składa się z trzech części – pierwsza została poświęcona zasadom i regułom odpowiedzialnym za skuteczną komunikację.

Druga część kursu porusza tematykę mowy ciała – gestykulacji i ułożeniu ciała, których znajomość może znacznie ułatwić proces komunikacyjny w kontekście tych technik które wspomagają, jak i tych, które utrudniają proces komunikacji,

Trzecia część kursu została dedykowana budowaniu trwałej i efektywnej relacji za pomocą odpowiedniej komunikacji, której celem jest zjednanie sobie rozmówcy i sprawienie, by był przekonany do wartości kontynuowania relacji.

Kurs jest przeznaczony zarówno dla tych, którzy chcą podnieść swoje umiejętności komunikacyjne w sytuacjach prywatnych: relacjach partnerskich, rodzinnych czy towarzyskich, jak i zawodowych: w organizacji, w zarządzaniu zespołem oraz we współpracy z innymi.

Następnie...
“Inteligencja emocjonalna - zarządzanie emocjami"

Zarządzanie emocjami nie polega na tym, by je odrzucać i ich nie odczuwać. To, że się w nas pojawiają, to naturalny proces, na który najczęściej zresztą nie mamy wpływu. Złość, irytacja, lęk czy rozdrażnienie są stałym elementem gry zwanej życiem. Wszyscy ich doświadczamy i zagraża nam nie to, że się pojawiają, ale wyłącznie to, czy pozwolimy, aby przejęły nad nami władzę.

Zarządzanie emocjami to proces odzyskiwania kontroli nad własnym systemem emocjonalnym i jednocześnie zdobywanie umiejętności diagnozy oraz poskramiania emocji innych ludzi. Mamy prawo sobie z tym nie radzić, bo żaden oficjalny system edukacyjny nie wyposażył nas w takie umiejętności. Ale warto to zmienić.

Wykształcenie umiejętności z obszaru inteligencji emocjonalnej może w znacznym stopniu podnieść jakość naszego życia: prywatnego, zawodowego oraz relacyjnego. Korzyści z opanowania takich umiejętności są ogromne, co potwierdzają uczestnicy naszych szkoleń oraz kursów on-line. Dlaczego zatem nie spróbować samemu jak to działa? Dlaczego nie skorzystać z tej wiedzy i nie ułatwić sobie życia?

Eksplorowanie świata emocji, zarówno własnych, jak i tych, którymi kierują się inni ludzie, może być fascynującą przygodą poznawania ukrytych, jakże jednak istotnych mechanizmów odpowiedzialnych za nasze reakcje, współdziałanie z innymi ludźmi oraz relacji, którą budujemy z samymi sobą.

Zapraszamy na kurs video oferujący wiedzę z obszaru inteligencji emocjonalnej oraz techniki i narzędzia zarządzania emocjami. Te 162 minuty Twojej uwagi zogniskowanej na emocjonalnym świecie może być niezwykle cenną inwestycją, przynoszącą nie dające się przecenić życiowe profity. Zapraszam na kurs!

A na dokładkę...
"Wybacz. Zaakceptuj. Polub. Pokochaj."

Wokół ciągle słyszysz hasła „pokochaj siebie!”, „wszystko, czego potrzebujesz do szczęścia masz już w sobie”, a Ty zastanawiasz się, o co tym ludziom chodzi i jak to w ogóle zrobić?

Książka ta powstała aby pomóc Ci:

  • Lepiej zrozumieć siebie
  • Wydobyć z siebie potencjał, który został zablokowany przez ograniczające przekonania
  • Poznać swoje schematy działania
  • Przyjrzeć się swoim emocjom 
  • Rozpracować podświadome mechanizmy 
  • Nauczyć akceptować samego siebie
  • Poszerzyć samoświadomość 
  • Zbudować zdrową, silną relację z samym sobą.

Składa się ona z 4 etapów i na każdym z nich czeka Cię szereg ćwiczeń do wykonania, dzięki którym dokonasz zmiany w sobie, a w konsekwencji swoim życiu. To głęboka podróż w głąb siebie, do której będziesz mógł/a wracać na różnych etapach życia. Powodzenia!

Jeśli zaglądałaś/eś na naszą stronę to wiesz, że wiele produktów to inwestycja na poziomie paruset zł za sztukę z uwagi na ekskluzywne i insiderskie treści, których nie znajdziesz nigdzie indziej na rynku.

Ale Ty jesteś w Wyzwaniu. A to wiele dla mnie znaczy.

Dlatego wyjątkowo zredukowałem do minimum prowizję Wydawnictwa, dzięki czemu możesz TYLKO TERAZ zgarnąć je wszystkie razem nie za

587 PLN

ale 266 PLN!

i otrzymaj dożywotni dostęp do certyfikowanej wiedzy.

To oszczędność AŻ 321 PLN i tyle co:

Muszę Cię też z góry ostrzec, że drugiej takiej okazji już nie będzie.