No więc... mam coś dla Ciebie.

Postanowiłem wykorzystać fakt, że posiadam własne Wydawnictwo i przygotowałem dla Ciebie bardzo limitowaną okazję, w związku z Twoim udziałem w Wyzwaniu Ogarnięcia 2.0. To efekt miesięcy pracy mojej i innych twórców Wydawnictwa Ogarnięcia. Dlatego koniecznie przescrolluj do końca strony. 👇

Jeśli to czytasz, to znaczy, że:

Jesteś osobą ambitną i rozumiesz, że sukcesu nigdy nie zawdzięczamy samej twardej wiedzy i równie kluczowa jest odpowiednia autoprezentacja i komunikacja.

Czujesz, że posiadasz pewne braki w swoich umiejętnościach miękkich, przez co nie wykorzystujesz pełni potencjału.

Masz złe nawyki, które skutecznie sabotują Twoje funkcjonowanie na wysokich obrotach, powodując przy tym frustrację i chęć zmiany.

Dlatego przygotowałem stricte pod Twoje potrzeby zestaw AŻ 3 kursów i książek, dzięki którym:

Najpierw mam dla Ciebie kurs
"Poziomy świadomości"

czyli jedyny w swoim rodzaju kurs autorstwa Jarosława Gibasa, który w bardzo treściwy sposób nauczy Cię:

  • Rozpoznawać poziomy oraz obszary świadomości.
  • Komunikować się z osobami z innych poziomów oraz wspierać w ich pokonywaniu.
  • Rozumieć zasady platformowe poziomów świadomości.
  • Umiejętności samodzielnego pokonywania poziomów świadomości.
  • Rozumienia zasad skali otwartości, Logana, Gravesa-Becka i Hawkinsa.

Wszystko to brzmi bardzo enigmatycznie, jednak w praktyce są to bardzo proste i przydatne techniki pokonywania barier w swojej głowie, a także… barier międzyludzkich.

Następna pozycja to...
“Weź to w nawyk"

Twoje noworoczne postanowienia kolejny raz nie wypaliły? Próbujesz wyrobić dobre nawyki, ale nic z tego? Masz wrażenie, że czas przecieka Ci między palcami i kładziesz się spać z poczuciem, że ten dzień można było przeżyć trochę lepiej?

Ta książka pomoże Ci porzucić złe nawyki i wyrobić nowe. Takie, które ulepszą Twoje życie.

„Weź to w nawyk” to książka dla tych, którzy chcą codziennymi drobnymi zmianami osiągnąć wielkie efekty. Dla tych, którzy wiedzą, co wprowadzić, ale nie wiedzą jak. Dla tych, którzy próbowali, ale z jakiegoś powodu się nie udało. Dla nieprzekonanych, czy to w ogóle ma sens. Tych, którzy nie wierzą internetowym guru zza oceanu i potrzebują przekazu zwykłego człowieka, takiego jak oni.

Nawyki sprawiły, że czuję się lepszym człowiekiem, niż kiedyś. Ty też możesz.

A na dokładkę...
“Kurs organizacji czasu i produktywności”

To szkolenie, zawierające potężną dawkę technik, trików i sekretów, które naprawią Twoją organizację. Uzupełnią one Twoją wiedzę i sprawią, że zaoszczędzisz nawet dziesiątki tysięcy godzin w ciągu całego swojego życia. A to dlatego, że nareszcie czas przestanie uciekać Ci między palcami i ustalisz swoje priorytety.

Dowiesz się, jak działać mimo braku motywacji, jak planowaćżeby się nie wypalić, poznasz lepiej swój mózg i zrozumiesz, jak Twoje hormony, metabolizm i sen wpływają na produktywność, a nawet jak odpoczywać żeby starczyło Ci nawet 5 minut na pełną regenerację… i wiele, wiele innych.

Dodatkowo, całe szkolenie jest maksymalnie skondensowane, dzięki czemu poświęcisz na nie godzinę, a wiedza, którą w nim zdobędziesz wręcz magicznie poprawi Twoją wydajność… właściwie do końca Twojego życia.

Jeśli zaglądałaś/eś na naszą stronę to wiesz, że wiele produktów to inwestycja na poziomie paruset zł za sztukę z uwagi na ekskluzywne i insiderskie treści, których nie znajdziesz nigdzie indziej na rynku.

Ale Ty jesteś w Wyzwaniu. A to wiele dla mnie znaczy.

Dlatego wyjątkowo zredukowałem do minimum prowizję Wydawnictwa, dzięki czemu możesz TYLKO TERAZ zgarnąć je wszystkie razem nie za

527 PLN

ale 189 PLN!

i otrzymaj dożywotni dostęp do certyfikowanej wiedzy.

To oszczędność AŻ 338 PLN i tyle co:

Muszę Cię też z góry ostrzec, że drugiej takiej okazji już nie będzie.