No więc... mam coś dla Ciebie.

Postanowiłem wykorzystać fakt, że posiadam własne Wydawnictwo i przygotowałem dla Ciebie bardzo limitowaną okazję, w związku z Twoim udziałem w Wyzwaniu Ogarnięcia 2.0. To efekt miesięcy pracy mojej i innych twórców Wydawnictwa Ogarnięcia. Dlatego koniecznie przescrolluj do końca strony. 👇

Jeśli to czytasz, to znaczy, że:

Jesteś osobą ambitną i ważne jest dla Ciebie poczucie celowości w tym, co robisz.

Prawdopodobnie brakuje Ci jeszcze troszkę motywacji do działania. Może nie do końca wiesz, co chcesz robić w życiu lub wręcz przeciwnie – masz tyle pomysłów, że nie wiesz, co wybrać – klęska urodzaju.

Możesz wywierać na sobie sporą presję, co przeradza się we frustrację, złość na samego siebie i długoterminowo może być bardzo wyniszczające.

Dlatego przygotowałem stricte pod Twoje potrzeby zestaw AŻ 3 kursów i książek, dzięki którym:

Najpierw mam dla Ciebie kurs
„Poziomy świadomości”

czyli jedyny w swoim rodzaju kurs autorstwa Jarosława Gibasa, który w bardzo treściwy sposób nauczy Cię:

  • Rozpoznawać poziomy oraz obszary świadomości.
  • Komunikować się z osobami z innych poziomów oraz wspierać w ich pokonywaniu.
  • Rozumieć zasady platformowe poziomów świadomości.
  • Umiejętności samodzielnego pokonywania poziomów świadomości.
  • Rozumienia zasad skali otwartości, Logana, Gravesa-Becka i Hawkinsa.

Wszystko to brzmi bardzo enigmatycznie, jednak w praktyce są to bardzo proste i przydatne techniki pokonywania barier w swojej głowie, a także… barier międzyludzkich.

Kolejne na liście jest szkolenie
„Motywacja - co robimy nie tak?”

Praca nad podniesieniem motywacji lub poradzeniem sobie z jej brakiem często przynosi mizerne i raczej krótkotrwałe efekty. Przyczyną tego stanu rzeczy jest wciąż pokutująca wiara w to, że problemy z motywacją można rozwiązać za pomocą jej podsycania, podkręcania czy podgrzewania.

To klasyczne podejście, w którym myli się skutek z przyczyną. W ramach tego kursu, Jarosław Gibas przeprowadzi Cię przez najskuteczniejsze techniki i teorie motywacyjne, da praktyczne rady, jak pozostać zmotywowanym, jak wykorzystać wiedzę z psychologii transpersonalnej, jak zachować równowagę, tak zwanego systemu aktywnego i pasywnego… i wiele wiele innych.

Sam format szkolenia jest bardzo przystępny i wiedza w nim zdobyta bez wątpienia pomoże Ci w zwalczeniu prokrastynacji pozostając stale zmotywowanym.

A na dokładkę...
“Kurs organizacji czasu i produktywności”

To szkolenie, zawierające potężną dawkę technik, trików i sekretów, które naprawią Twoją organizację. Uzupełnią one Twoją wiedzę i sprawią, że zaoszczędzisz nawet dziesiątki tysięcy godzin w ciągu całego swojego życia. A to dlatego, że nareszcie czas przestanie uciekać Ci między palcami i ustalisz swoje priorytety.

Dowiesz się, jak działać mimo braku motywacji, jak planować żeby się nie wypalić, poznasz lepiej swój mózg i zrozumiesz, jak Twoje hormony, metabolizm i sen wpływają na produktywność, a nawet jak odpoczywać żeby starczyło Ci nawet 5 minut na pełną regenerację… i wiele, wiele innych.

Dodatkowo, całe szkolenie jest maksymalnie skondensowane, dzięki czemu poświęcisz na nie godzinę, a wiedza, którą w nim zdobędziesz wręcz magicznie poprawi Twoją wydajność… właściwie do końca Twojego życia.

Jeśli zaglądałaś/eś na naszą stronę to wiesz, że wiele produktów to inwestycja na poziomie paruset zł za sztukę z uwagi na ekskluzywne i insiderskie treści, których nie znajdziesz nigdzie indziej na rynku.

Ale Ty jesteś w Wyzwaniu. A to wiele dla mnie znaczy.

Dlatego wyjątkowo zredukowałem do minimum prowizję Wydawnictwa, dzięki czemu możesz TYLKO TERAZ zgarnąć je wszystkie razem nie za

717 PLN

ale 222 PLN!

i otrzymaj dożywotni dostęp do certyfikowanej wiedzy.

To oszczędność AŻ 495 PLN i tyle co:

Muszę Cię też z góry ostrzec, że drugiej takiej okazji już nie będzie.