No więc... mam coś dla Ciebie.

Postanowiłem wykorzystać fakt, że posiadam własne Wydawnictwo i przygotowałem dla Ciebie bardzo limitowaną okazję, w związku z Twoim udziałem w Wyzwaniu Ogarnięcia 2.0. To efekt miesięcy pracy mojej i innych twórców Wydawnictwa Ogarnięcia. Dlatego koniecznie przescrolluj do końca strony. 👇

Jeśli to czytasz, to znaczy, że:

Jesteś osobą z dużymi ambicjami, potrzebą niezależności i wolności finansowej. Być może chcesz zapewnić sobie stabilny dochód, jednocześnie posiadając czas na realizację swoich osobistych celów i marzeń.

Chcesz zacząć skutecznie inwestować lub polepszyć dotychczasowe wyniki by osiągnąć swoje cele finansowe.

Prawdopodobnie wolisz nauczyć się na doświadczeniu i błędach innych, by nie startować od zera i jak najszybciej zbudować wymarzone portfolio.

Dlatego przygotowałem stricte pod Twoje potrzeby zestaw 2 kursów i książek, dzięki którym:

Mam dla Ciebie...
"Szkolenie Giełdowe 3.0"

Jego autorem jest inwestor z kilkunastoletnim doświadczeniem, Paweł Salamucha, który od 2010 roku publicznie pokazuje swoje wybitne wyniki co miesiąc. Wykładał również na wielu polskich uczelniach oraz konferencjach.

Swoje szkolenie zaprojektował w taki sposób, aby każda osoba mogła krok po kroku przejść przez założenie konta maklerskiego, skonfigurowanie swojej platformy, pierwszą inwestycję, analizę pierwszej inwestycji, poznanie najważniejszej wiedzy i metod do zarabiania na giełdzie.

Umiejętność inwestowania na giełdzie nie jest czarną magią, a kolejną umiejętnością, której możesz się nauczyć jak każdy inny.

Statystycznie, kursanci zaczynają inwestować z sukcesami już po 5 dniach od ukończenia kursu.

W ramach szkolenia poznasz i nauczysz się wykorzystywać w praktyce teorię Fal Elliota, „Dziennik Inwestora”, zniesienia Fibonacciego, analizę techniczną, formacje świecowe, geometrię rynku, Price Action, zarządzanie finansami i ryzykiem oraz szereg skutecznych instrumentów giełdowych!

A na dokładkę...
“Makler Papierów Wartościowych"

czyli trochę więcej przydatnej teorii funkcjonowania rynku finansowego w Polsce i na świecie.

Wiedza zawarta w tej pozycji pozwoli Ci podejmować bardziej świadome decyzje, znając mechanizmy, jakimi rządzą się ceny akcji i innych narzędzi finansowych.

To, w połączeniu z wymienionym wyżej “Szkoleniem Giełdowym 3.0”, zapewni Ci idealny balans między znajomością praktyki a teoretycznymi podstawami.

Jeśli zaglądałaś/eś na naszą stronę to wiesz, że wiele produktów to inwestycja na poziomie paruset zł za sztukę z uwagi na ekskluzywne i insiderskie treści, których nie znajdziesz nigdzie indziej na rynku.

Ale Ty jesteś w Wyzwaniu. A to wiele dla mnie znaczy.

Dlatego wyjątkowo zredukowałem do minimum prowizję Wydawnictwa, dzięki czemu możesz TYLKO TERAZ zgarnąć je wszystkie razem nie za

669 PLN

ale 299 PLN!

i otrzymaj dożywotni dostęp do certyfikowanej wiedzy.

To oszczędność AŻ 370 PLN i tyle co:

Muszę Cię też z góry ostrzec, że drugiej takiej okazji już nie będzie.