No więc... mam coś dla Ciebie.

Postanowiłem wykorzystać fakt, że posiadam własne Wydawnictwo i przygotowałem dla Ciebie bardzo limitowaną okazję, w związku z Twoim udziałem w Wyzwaniu Ogarnięcia 2.0. To efekt miesięcy pracy mojej i innych twórców Wydawnictwa Ogarnięcia. Dlatego koniecznie przescrolluj do końca strony. 👇

Jeśli to czytasz, to znaczy, że:

Nie jesteś zadowolony/a ze swojej aktualnej sytuacji finansowe i chcesz coś z tym zrobić.

Jesteś ambitną osobą i ważna jest dla Ciebie stabilność finansowa by móc realizować swoje osobiste cele lub zapewnić najbliższym dobre życie.

Twój sukces na rynku pracy zależy w połowie od Twoich umiejętności twardych… a w drugiej połowie od tego, jak dobrze potrafisz się… sprzedać. Czasami to, jak o czymś powiesz jest ważniejsze od tego, co rzeczywiście zrobiłeś/aś. Takie jest życie i lepiej wykorzystać to na swoją korzyść :).

Dlatego przygotowałem stricte pod Twoje potrzeby zestaw AŻ 5 kursów i książek, dzięki którym:

Pierwszy z kursów to…
„Oczami rekrutera”

czyli pigułka wiedzy dotycząca rekrutacji z perspektywy osoby „po drugiej stronie lustra” – Alexandra Poirieux, rekrutera z wieloletnim doświadczeniem.

W tym kompleksowym szkoleniu dowiesz się:

  • jakie są kluczowe zasady owocnej rozmowy rekrutacyjnej.
  • jak przedstawić siebie i swoje kwalifikacje.
  • kim są rekruterzy, jak działają i na co zwracają uwagę.
  • jak wygląda komunikacja pomiędzy rekruterem a kandydatem

Znając zasady gry w rekrutację oszczędzisz sobie wiele czasu i frustracji spowodowanej nieowocnymi rozmowami o pracę. Ponadto, wiedza którą tu zdobędziesz sprawi, że już zawsze będziesz o krok przed pozostałymi kandydatami na dane stanowisko, bez względu na ich doświadczenie zawodowe.

Dalej, mam dla Ciebie kurs...
„Kreator MÓWcy"

Nie ma tu bardziej kompetentnej osoby niż Robert Jarek – prezenter z 25-letnim doświadczeniem, konferansjer, trener wystapień publicznych, animator widowni w największych programach w Polsce (Polsat, TVN, TVP), mówca oraz aktor.

Rady, które zdobędziesz będą jak znalazł również w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, jak i przeróżnych prezentacji, które bez wątpienia raz na jakiś czas będziesz musiał/a wygłosić w przyszłej pracy.

Kurs składa się z podstawowych lekcji w sześciu modułach, tworzących jedną całość. To najważniejsze podstawy, które otworzą Ci oczy i głowę, ukazując tajniki tematu wystąpień publicznych. Począwszy od przygotowania mentalnego, przez techniki dopasowania do odbiorcy, oswajania z przestrzenią, aż po kontrolę emocji i własnego ciała. Przy okazji, jest to absolutny must-have dla osób zainteresowanych rozwojem marki osobistej.

Kolejna pozycja to...
"Przewodnik po Karierze - 5 kroków do wymarzonej pracy"

Wraz z ekspertami z dziedziny HR i aktywnymi rekruterami, przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksowy przewodnik, wskazujący obszary, na które szczególnie powinieneś/aś zwrócić uwagę, jeśli myślisz aktualnie o zmianie zawodowej. Podzieliliśmy proces poszukiwania pracy na kilka najważniejszych etapów, dzięki czemu będziesz mógł/a lepiej zaplanować swoje działania, świadomie kierować swoją karierą i osiągnąć wyczekiwane rezultaty.

Zaplanuj swoje 5 kroków do wymarzonej pracy! Przeczytaj nasze wskazówki, przemyśl, jak najlepiej mógłbyś je wykorzystać w swojej branży, zacznij z nich korzystać… i obserwuj, jak dobrze rozwija się Twoja kariera!

Do tego...
"Sztuka komunikacji - jak rozmawiać, by zjednać sobie ludzi?"

Kurs składa się z trzech części – pierwsza została poświęcona zasadom i regułom odpowiedzialnym za skuteczną komunikację. Druga część kursu porusza tematykę mowy ciała – gestykulacji i ułożeniu ciała, których znajomość może znacznie ułatwić proces komunikacyjny w kontekście tych technik które wspomagają, jak i tych, które utrudniają proces komunikacji, Trzecia część kursu została dedykowana budowaniu trwałej i efektywnej relacji za pomocą odpowiedniej komunikacji, której celem jest zjednanie sobie rozmówcy i sprawienie, by był przekonany do wartości kontynuowania relacji.

Kurs jest przeznaczony zarówno dla tych, którzy chcą podnieść swoje umiejętności komunikacyjne w sytuacjach prywatnych: relacjach partnerskich, rodzinnych czy towarzyskich, jak i zawodowych: w organizacji, w zarządzaniu zespołem oraz we współpracy z innymi.

A na dokładkę...
"Jak stworzyć piekielnie skuteczne CV"

Zaczęło się od utworzenia pustego pliku i napisania słów: Curriculum vitae… CV… Życiorys… Jak ja mam to w ogóle zatytułować? Potem wcale nie było łatwiej.

Napisanie dobrego, a przede wszystkim skutecznego CV to nie lada wyzwanie. Gdy zaczynasz szukać informacji w internecie, nierzadko okazuje się, że są po prostu sprzeczne, a znalezienie odpowiedzi na konkretne pytania graniczy z cudem. Dlatego postanowiliśmy przygotować kompleksowy przewodnik, który pomoże Ci krok po kroku stworzyć perfekcyjne CV, które obroni się w każdej rekrutacji.

Zaczniemy od pokazania Ci i wyeliminowania z Twojego CV 10 błędów, które najprawdopodobniej popełniasz, jak większość kandydatów. Później przedstawimy Ci przykłady 15 dobrych CV, którymi możesz się zainspirować przy tworzeniu swojego dokumentu. Następnie odkryjemy przed Tobą 12 kroków, dzięki którym stopniowo stworzysz piekielnie skuteczne CV! W poradniku znajdziesz też praktyczną checklistę, dzięki której skontrolujesz, czy na pewno w Twoim CV znalazły się wszystkie najistotniejsze informacje.

Jesteśmy tak pewni, że ten poradnik zagwarantuje Ci zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną, że postanowiliśmy dorzucić Ci jeszcze mały bonus w postaci 100 najczęściej pojawiających się pytań od rekruterów! Dzięki temu od razu przygotujesz się do kolejnego etapu rekrutacji, nauczysz się przewidywać pytania rekruterów i zdobędziesz większą pewność siebie.

Jeśli zaglądałaś/eś na naszą stronę to wiesz, że wiele produktów to inwestycja na poziomie paruset zł za sztukę z uwagi na ekskluzywne i insiderskie treści, których nie znajdziesz nigdzie indziej na rynku.

Ale Ty jesteś w Wyzwaniu. A to wiele dla mnie znaczy.

Dlatego wyjątkowo zredukowałem do minimum prowizję Wydawnictwa, dzięki czemu możesz TYLKO TERAZ zgarnąć je wszystkie razem nie za

713 PLN

ale 319 PLN!

i otrzymaj dożywotni dostęp do certyfikowanej wiedzy.

To oszczędność AŻ 394 PLN i tyle co:

Muszę Cię też z góry ostrzec, że drugiej takiej okazji już nie będzie.