No więc... mam coś dla Ciebie.

Postanowiłem wykorzystać fakt, że posiadam własne Wydawnictwo i przygotowałem dla Ciebie bardzo limitowaną okazję, w związku z Twoim udziałem w Wyzwaniu Ogarnięcia 2.0. To efekt miesięcy pracy mojej i innych twórców Wydawnictwa Ogarnięcia. Dlatego koniecznie przescrolluj do końca strony. 👇

Jeśli to czytasz, to znaczy, że:

Masz pasję, która jest dla Ciebie ważna i chcesz ją rozwijać. Ogromne gratulacje! Jesteś na bardzo dobrej drodze.

Twoja pasja wymaga sporo nauki, która może zająć Ci cały wolny czas, a dodatkowo, nieumiejętne uczenie się może być bardzo frustrujące i tylko zabrać Ci całą frajdę z hobby.

Być może czasami brakuje Ci motywacji żeby siąść do swojego hobby, bo przecież nikt Cię nie będzie do niego zmuszał. Ale potem łapie Cię przez to poczucie winy…

Dlatego przygotowałem stricte pod Twoje potrzeby zestaw aż 3 kursów, dzięki którym:

Pierwszy z kursów to…
„Motywacja - co robimy nie tak?”

Praca nad podniesieniem motywacji lub poradzeniem sobie z jej brakiem często przynosi mizerne i raczej krótkotrwałe efekty. Przyczyną tego stanu rzeczy jest wciąż pokutująca wiara w to, że problemy z motywacją można rozwiązać za pomocą jej podsycania, podkręcania czy podgrzewania.

 To klasyczne podejście, w którym myli się skutek z przyczyną. W ramach tego kursu, Jarosław Gibas przeprowadzi Cię przez najskuteczniejsze techniki i teorie motywacyjne, da praktyczne rady, jak pozostać zmotywowanym, jak wykorzystać wiedzę z psychologii transpersonalnej, jak zachować równowagę, tak zwanego systemu aktywnego i pasywnego… i wiele wiele innych.

Brzmi tajemniczo, ale w rzeczywistości kurs jest bardzo przystępny i wiedza w nim zdobyta bez wątpienia pomoże Ci w zwalczeniu prokrastynacji pozostając stale zmotywowanym. 

Do tego...
"Naucz się uczyć"

czyli kompleksowe szkolenie o technikach nauki i koncentracji.

Z jego pomocą w ciągu godziny rozwiążesz raz na zawsze problem z uczeniem się dużych partii materiału w krótkim czasie, a ponadto zrozumiesz, jak działa Twój mózg oraz jak tę wiedzę wykorzystać w zwalczaniu prokrastynacji, dekoncentracji i braku motywacji.

W bardzo prosty i praktyczny sposób przedstawię Ci techniki o udowodnionej skuteczności, które bez wątpienia przydadzą Ci się również na studiach i w „dorosłym życiu”.

A na dokładkę...
“Kurs organizacji czasu i produktywności"

To szkolenie, zawierające potężną dawkę technik, trików i sekretów, które naprawią Twoją organizację. Uzupełnią one Twoją wiedzę i sprawią, że zaoszczędzisz nawet dziesiątki tysięcy godzin w ciągu całego swojego życia. A to dlatego, że nareszcie czas przestanie uciekać Ci między palcami i ustalisz swoje priorytety.

Dowiesz się, jak działać mimo braku motywacji, jak planować żeby się nie wypalić, poznasz lepiej swój mózg i zrozumiesz, jak Twoje hormony, metabolizm i sen wpływają na produktywność, a nawet jak odpoczywać żeby starczyło Ci nawet 5 minut na pełną regenerację… i wiele, wiele innych.

Dodatkowo, całe szkolenie jest maksymalnie skondensowane, dzięki czemu poświęcisz na nie godzinę, a wiedza, którą w nim zdobędziesz wręcz magicznie poprawi Twoją wydajność… właściwie do końca Twojego życia.

Jeśli zaglądałaś/eś na naszą stronę to wiesz, że wiele produktów to inwestycja na poziomie niemal 300 zł za sztukę z uwagi na ekskluzywne i insiderskie treści, których nie znajdziesz nigdzie indziej na rynku.

Ale Ty jesteś w Wyzwaniu. A to wiele dla mnie znaczy.

Dlatego wyjątkowo zredukowałem do minimum prowizję Wydawnictwa, dzięki czemu możesz TYLKO TERAZ zgarnąć je wszystkie razem nie za

717 PLN

ale 358 PLN!

i otrzymaj dożywotni dostęp do certyfikowanej wiedzy.

To oszczędność AŻ 359 PLN i tyle co:

Muszę Cię też z góry ostrzec, że drugiej takiej okazji już nie będzie.