No więc... mam coś dla Ciebie.

Postanowiłem wykorzystać fakt, że posiadam własne Wydawnictwo i przygotowałem dla Ciebie bardzo limitowaną okazję, w związku z Twoim udziałem w Wyzwaniu Ogarnięcia 2.0. To efekt miesięcy pracy mojej i innych twórców Wydawnictwa Ogarnięcia. Dlatego koniecznie przescrolluj do końca strony. 👇

Jeśli to czytasz, to znaczy, że:

Czeka Cię w najbliższym czasie sporo nauki w związku ze zmianą branży, a od poziomu Twoich umiejętności zależeć będzie, na jakie stanowisko uda Ci się załapać.

Prawdopodobnie równolegle z nauką nowego zawodu, wciąż jesteś jeszcze w starej pracy, przez co dysponujesz bardzo ograniczoną ilość czasu w ciągu dnia.

Twój sukces w nowej branży zależy w połowie od Twoich umiejętności twardych… a w drugiej połowie od tego, jak dobrze sprzedasz się rekruterom. Pracownicy HR to też ludzie i niestety jeden niefortunny błąd może przekreślić sukces w rekrutacji.

Dlatego przygotowałem stricte pod Twoje potrzeby zestaw aż 4 kursów i książek, dzięki którym:

Pierwszy z kursów to…
„Oczami rekrutera”

czyli pigułka wiedzy dotycząca rekrutacji z perspektywy osoby „po drugiej stronie lustra” – Alexandra Poirieux, rekrutera z wieloletnim doświadczeniem.

W tym kompleksowym szkoleniu dowiesz się:

  • jakie są kluczowe zasady owocnej rozmowy rekrutacyjnej.
  • jak przedstawić siebie i swoje kwalifikacje.
  • kim są rekruterzy, jak działają i na co zwracają uwagę.
  • jak wygląda komunikacja pomiędzy rekruterem a kandydatem

Znając zasady gry w rekrutację oszczędzisz sobie wiele czasu i frustracji spowodowanej nieowocnymi rozmowami o pracę. Ponadto, wiedza którą tu zdobędziesz sprawi, że już zawsze będziesz o krok przed pozostałymi kandydatami na dane stanowisko, bez względu na ich doświadczenie zawodowe.

Następny kurs to...
"Naucz się uczyć"

czyli kompleksowe szkolenie o technikach nauki i koncentracji.

Z jego pomocą w ciągu godziny rozwiążesz raz na zawsze problem z uczeniem się dużych partii materiału w krótkim czasie, a ponadto zrozumiesz, jak działa Twój mózg oraz jak tę wiedzę wykorzystać w zwalczaniu prokrastynacji, dekoncentracji i braku motywacji.

W bardzo prosty i praktyczny sposób przedstawię Ci techniki o udowodnionej skuteczności, które bez wątpienia przydadzą Ci się również na studiach i w „dorosłym życiu”.

A na dokładkę...
“Kurs organizacji czasu i produktywności”

To szkolenie, zawierające potężną dawkę technik, trików i sekretów, które naprawią Twoją organizację. Uzupełnią one Twoją wiedzę i sprawią, że zaoszczędzisz nawet dziesiątki tysięcy godzin w ciągu całego swojego życia. A to dlatego, że nareszcie czas przestanie uciekać Ci między palcami i ustalisz swoje priorytety.

Dowiesz się, jak działać mimo braku motywacji, jak planować żeby się nie wypalić, poznasz lepiej swój mózg i zrozumiesz, jak Twoje hormony, metabolizm i sen wpływają na produktywność, a nawet jak odpoczywać żeby starczyło Ci nawet 5 minut na pełną regenerację… i wiele, wiele innych.

Dodatkowo, całe szkolenie jest maksymalnie skondensowane, dzięki czemu poświęcisz na nie godzinę, a wiedza, którą w nim zdobędziesz wręcz magicznie poprawi Twoją wydajność… właściwie do końca Twojego życia.

Mam dla Ciebie jeszcze jedne dobre wieści, jeśli:

1. Miewasz problemy z przygotowaniem się do egzaminów z odpowiednim wyprzedzeniem, przez co potem musisz zakuwać po nocach.

2. Często się rozpraszasz, nie mogąc utrzymać stanu totalnego skupienia przez nawet pół godziny.

3. Czujesz, że Twój dzień i tydzień nie jest dobrze zorganizowany, przez co sporo czasu ucieka Ci między palcami.

Dorzuciłem Ci do zestawu Ci 23 MATERIAŁY do planowania i zarządzania swoim czasem. Dzięki ich elektronicznej formie, możesz je sobie drukować nieskończenie wiele razy. Pomogą Ci w idealnym zaplanowaniu swojego dnia, tygodnia, miesiąca, a nawet roku oraz będą stymulować Cię do rozwoju i wyznaczania sobie celów.

Jeśli zaglądałaś/eś na naszą stronę to wiesz, że wiele produktów to inwestycja na poziomie niemal 300 zł za sztukę z uwagi na ekskluzywne i insiderskie treści, których nie znajdziesz nigdzie indziej na rynku.

Ale Ty jesteś w Wyzwaniu. A to wiele dla mnie znaczy.

Dlatego wyjątkowo zredukowałem do minimum prowizję Wydawnictwa, dzięki czemu możesz TYLKO TERAZ zgarnąć je wszystkie razem nie za

656 PLN

ale 249 PLN!

i otrzymaj dożywotni dostęp do certyfikowanej wiedzy.

To oszczędność AŻ 407 PLN i tyle co:

Muszę Cię też z góry ostrzec, że drugiej takiej okazji już nie będzie.