No więc... mam coś dla Ciebie.

Postanowiłem wykorzystać fakt, że posiadam własne Wydawnictwo i przygotowałem dla Ciebie bardzo limitowaną okazję, w związku z Twoim udziałem w Wyzwaniu Ogarnięcia 2.0. To efekt miesięcy pracy mojej i innych twórców Wydawnictwa Ogarnięcia. Dlatego koniecznie przescrolluj do końca strony. 👇

Jeśli to czytasz, to znaczy, że:

Masz przed sobą egzamin ósmoklasisty, który potrzebujesz zdać na odpowiednio dobrym poziomie żeby dostać się do wymarzonej szkoły średniej. Prawdopodobnie stresuje Cię ilość materiału i masz obawy, że nie zdążysz się idealnie przygotować do tego pierwszego, ważnego egzaminu w Twoim życiu.

Jeśli dobrze to rozegrasz, to egzamin ósmoklasisty będzie ostatnim tego typu testem, który napiszesz. Ponadto, możesz mieć wstęp na każdy uniwersytet w Polsce będąc dopiero w połowie szkoły średniej. Jak? Czytaj dalej…

Masz od rana do popołudnia zajęcia i naukę do sprawdzianów, a w tym wszystkim pewnie chcesz znaleźć czas na aktywność dodatkową, pasję i spotkania ze znajomymi.

Dlatego przygotowałem stricte pod Twoje potrzeby zestaw aż 8 kursów i książek, dzięki którym:

Pierwszy z kursów to…
„Naucz się uczyć”

czyli kompleksowe szkolenie o technikach nauki i koncentracji.

Z jego pomocą w ciągu godziny rozwiążesz raz na zawsze problem z uczeniem się dużych partii materiału w krótkim czasie, a ponadto zrozumiesz, jak działa Twój mózg oraz jak tę wiedzę wykorzystać w zwalczaniu prokrastynacji, dekoncentracji i braku motywacji.

W bardzo prosty i praktyczny sposób przedstawię Ci techniki o udowodnionej skuteczności, które bez wątpienia przydadzą Ci się jeszcze w szkole średniej, na studiach, a nawet w dorosłym życiu.

Dalej, mam dla Ciebie…
“Informator Olimpijski“

czyli jedyną pozycję na rynku, na kartkach której znajdziesz wywiady z laureatami aż 33 olimpiad szkolnych. To łącznie 360 stron zalanych wartościową wiedzą i trikami, które pozwolą Ci dosłownie zhakować system edukacji.

Olimpiady szkolne to temat, o którym rzadko się mówi, a wiąże się z nimi szereg benefitów. Zwalniają z pisania matur, zapewniają indeksy na wymarzone kierunki studiów, a nawet pozwalają na zdobycie ogromnych stypendiów.

Trudno dostępne są jednak informacje o tym, jak się do takich olimpiad przygotować. Zwykle trzeba płacić wysokie sumy za korepetycje u laureatów, o ile w ogóle takowych znajdziemy.

Dlatego powstała ta książka. Znajdziesz w niej holistyczne informacje z pierwszej ręki na temat 33 olimpiad szkolnych, łącznie z poradami, jak się do nich przygotować, z jakich materiałów korzystać i na co uważać. Gwarantuję, że po jej przeczytaniu będziesz posiadać ogromną przewagę wśród swoich rówieśników, co przełoży się na Twoje wyniki na Olimpiadach i całą dalszą edukację.

Następna pozycja to:
“Kurs organizacji czasu i produktywności”

To szkolenie, zawierające potężną dawkę technik, trików i sekretów, które naprawią Twoją organizację. Uzupełnią one Twoją wiedzę i sprawią, że zaoszczędzisz nawet dziesiątki tysięcy godzin w ciągu całego swojego życia. A to dlatego, że nareszcie czas przestanie uciekać Ci między palcami i ustalisz swoje priorytety.

Dowiesz się, jak działać mimo braku motywacji, jak planować żeby się nie wypalić, poznasz lepiej swój mózg i zrozumiesz, jak Twoje hormony, metabolizm i sen wpływają na produktywność, a nawet jak odpoczywać żeby starczyło Ci nawet 5 minut na pełną regenerację… i wiele, wiele innych.

Dodatkowo, całe szkolenie jest maksymalnie skondensowane, dzięki czemu poświęcisz na nie godzinę, a wiedza, którą w nim zdobędziesz wręcz magicznie poprawi Twoją wydajność… właściwie do końca Twojego życia.

Na dokładkę…
Zestaw 3 planerów do egzaminów E8

Rozłożyliśmy za Ciebie optymalnie materiał, zadania i próbne arkusze żeby umożliwić Ci pełne skupienie na nauce, a nie na planowaniu. Dzięki temu, masz pewność, że przy odpowiednim nakładzie pracy idealnie przygotujesz się do egzaminów ósmoklasisty.

Podział obowiązków jest sprawiedliwy – my planujemy, a Ty się uczysz. W ten sposób nie musisz się stresować, że nie zdążysz z materiałem.

To nie tylko rozpisane działy, ale wyszczególnione konkretne zagadnienia, które pojawiają się często na egzaminach. Znajdziesz też w środku masę porad, na co zwracać szczególną uwagę, aby nie popełniać głupich błędów podczas rozwiązywania zadań!

Planery zostały skonstruowane w taki sposób, że nie ma znaczenia, ile zostało Ci do egzaminów… 2 lata czy 2 miesiące – w każdym momencie przygotowań możesz zacząć z nimi pracę!

Z tych planerów korzystało już kilka pokoleń uczniów. Dostaję same pozytywne opinie i podziękowania od osób, które dzięki pracy z nimi  piszą niemal bezbłędnie swoje egzaminy. Chyba nie ma lepszego dowodu ich skuteczności.

A do tego...
“Edukacja Domowa”

Wiesz, że gdy byłem dokładnie w Twoim wieku parę lat temu, zamiast pójść do normalnego liceum, zdecydowałem się na przejście na edukację domową?

Dzięki temu, przeskoczyłem klasę, zostałem laureatem Olimpiady Biologicznej i dostałem się rok przed rówieśnikami na medycynę. Możesz bez problemu osiągnąć to samo, a nawet więcej.

W tej książce dowiesz się, jak krok po kroku przejść na edukację domową i nie spędzić ani jednego dnia dłużej w szkole. Da Ci to przestrzeń na rozwój zainteresowań oraz skupienie na przedmiotach, z którymi wiążesz swoją przyszłość.

Ponadto, w książce opowiadam o zaletach i wadach nauki w domu oraz przedstawiam naukowe dowody za jej skutecznością. Znajdziesz tam również wywiady z innymi osobami, które podjęły tą decyzję.

 

Jeśli zaglądałæś na naszą stronę to wiesz, że wiele produktów to inwestycja na poziomie niemal 300 zł za sztukę z uwagi na ekskluzywne i insiderskie treści, których nie znajdziesz nigdzie indziej na rynku.

Ale Ty jesteś w Wyzwaniu. A to wiele dla mnie znaczy.

Dlatego wyjątkowo zredukowałem do minimum prowizję Wydawnictwa, dzięki czemu możesz TYLKO TERAZ zgarnąć je wszystkie razem nie za

792 PLN

ale 149 PLN!

i otrzymaj dożywotni dostęp do certyfikowanej wiedzy.

To oszczędność AŻ 643 PLN i tyle co:

Muszę Cię też z góry ostrzec, że drugiej takiej okazji już nie będzie.