Dni
Godzin
Minut
Sekund
Ostatnia szansa:)

No więc, mamy dla Ciebie…

SZKOLENIE GIEŁDOWE 3.0 - KURS INWESTOWANIA W AKCJE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Rozwijaj swoje umiejętności inwestycyjne – kompleksowy kurs na drodze do finansowej niezależności!

2-38
3-3
6
4-4
5-4
Forbes_Logo-WhiteOnTrns_png
1-35
Udostępnij (1.2K)
5/5

"NAUCZYŁAM SIĘ SOLIDNYCH PODSTAW, KTÓRE OD RAZU MOGŁAM ZASTOSOWAĆ"

Michał M.
Verified
Czytaj więcej
Kurs w łatwy i przystępny sposób wprowadza pojęcia i zagadnienia, związane z inwestowaniem. Wiedza zawarta w kursie, jest usystematyzowana i poparta realnymi przykładami, co pozwala na ich przestudiowanie we własnym zakresie.
Piotr U.
Verified
Czytaj więcej
Bardzo konkretny kurs, duża wiedza ułożona w odpowiedni sposób. Jest to świetna opcja, dla każdego kto chciałby inwestować na giełdzie. Wiele książek i lata doświadczenia, to wszystko w jednym kursie.
Wojciech B.
Verified
Czytaj więcej
Dziękuję za indywidualne podejście i wyrozumiałość. Jestem przekonany, że to czego się nauczyłem z Twoją pomocą będzie z czasem tylko procentować. Polecam wszystkim, którzy chcą giełdę poznać, zrozumieć i myślą poważnie nad wdrożeniem jej we własne życie.
Tomasz W.
Verified
Czytaj więcej
Wiedza w kursie jest łatwa do zrozumienia nawet dla osób początkujących. Dzięki niemu nauczyłem się analizować rynek i rozpocząłem swoją podróż z inwestowaniem. Gorąco polecam.
Jakub P.
Verified
Czytaj więcej
Polecam wszystkim, którzy chcą inwestować na giełdzie. Dużo merytorycznej wiedzy, zdecydowanie wart swojej ceny.
Marcel J.
Verified
Czytaj więcej
Dzięki kursowi jestem w stanie wykonać analizę rynków i wybrać najlepsze okazje inwestycyjne.

Paweł Salamucha

Absolwent Warszawskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej.  W latach 2005 – 2011 pełnił funkcję Dyrektora a następnie Członka Zarządu w Stowarzyszeniu Przedsiębiorców Ostrołęckie Forum Gospodarcze. W 2009 roku w wieku 24 lat założył swoją pierwszą działalność gospodarczą w której po 6 miesiącach zatrudniał ponad 30 pracowników. Kilka lat później powołał i ufundował Fundację Next Step, której głównym celem jest promocja przedsiębiorczości i rynków finansowych w społeczeństwie oraz aktywizacja osób młodych. Pomysłodawca i główny prowadzący Audycji Radiowej Polski „Wall Street”  oraz autor ponad 400 artykułów na tematy związane z rynkami finansowymi.

Jeśli to czytasz, to znaczy, że:

Co na Ciebie czeka?

Kompleksowy kurs inwestycyjny składający się ze wszystkich etapów analizy spółki giełdowej, dzięki któremu nauczysz się inwestować na giełdzie.

Dzięki szkoleniu poznasz:

  • zasady handlu na akcjach notowanych na giełdach;
  • podstawowe zasady analizy technicznej;
  • podstawowe zasady i założenia analizy fundamentalnej (omówienie balansu spółek, omówienie zyskowności firm; omówienie wyceny akcji)
  • skanery inwestycyjne akcji i ich działanie w praktyce;

Pod koniec kursu, zaczniemy rozglądać się za pierwszymi możliwościami inwestycyjnymi – rozpoczniemy pracę na żywym rynku. 

Ukończenie kursu kończy się indywidualnym zakupem akcji, tak aby wiedzę zdobytą podczas szkolenia wprowadzić w praktykę!

Teraz już wszystko zależeć będzie tylko od Ciebie!

Dla kogo jest ten kurs?

  • Osoby otwarte na możliwości jakie dają rynki finansowe;
  • Osoby chcące zacząć inwestować i zarabiać dodatkowe pieniądze;
  • Osoby chcące zdywersyfikować swoje źródła dochodu;
  • Osoby, które chcą zabezpieczyć swoje pieniądze przed rosnącą inflacją,

CO OTRZYMUJESZ:

CO OTRZYMUJESZ:

dożywotni dostęp

5.5h materiałów

certyfikat ukończenia

gwarancja jakości

Czego się nauczysz:

NARESZCIE BĘDZIESZ W STANIE POSTAWIĆ SWOJE PIERWSZE KROKI NA RYNKACH FINANSOWYCH. PODOBNIE JAK:

0 +
osób, które skorzystały z tego kursu!

Mamy dobrego newsa!

Dzięki poczuciu misji autorów naszego wspaniałego Wydawnictwa Ogarnięcia, udało nam się wynegocjować dla Ciebie naprawdę wyjątkowy deal, który w normalnych warunkach rynkowych nie byłby możliwy.

DLATEGO MOŻESZ OSZCZĘDZIĆ 180 PLN INWESTUJĄC TERAZ W KURS WARTY 399 PLN

219 PLN

PP_logo_h_150x38
Projekt-bez-nazwy-6
4-5
1-36
NIP: 5213641211
REGON: 146433467
KRS: 0000442857
kontakt@wydawnictwo-ogarniecia.pl

W ciągu 10 sekund! 🙂 Dołożyliśmy wszelkich starań żeby maksymalnie ułatwić i uprzyjemnić Ci proces nauki. Także po złożeniu zamówienia pozostaje Ci tylko zaparzyć kawusię, rozsiąść się na fotelu i lecieć z tematem!

Najchętniej dalibyśmy Ci ten kurs za darmo, serio! Ale nie możemy… Możemy za to zaproponować Ci 2 rozwiązania: po pierwsze, Przelewy24 oferują płatność na raty – jest to opcja warta rozważenia. A po drugie, jeśli lubisz wyzwania, to… hmm… rzeczywiście jest jeden sposób, przez który możesz otrzymać dostęp do kursu za darmo! Nie żartujemy. Sęk w tym, że musimy wypłacać wynagrodzenie naszym autorom. Dlatego, jeśli uda Ci się zebrać 4 osoby, które zamówią ten lub inny produkt z quizu o podobnej cenie, napisz na michal@wydawnictwo-ogarniecia.pl z listą tych osób. Sprawdzimy to i jeśli wszystko będzie się zgadzać, otrzymasz darmowy dostęp do kursu :).

Od razu po złożeniu zamówienia otrzymasz na maila login oraz hasło do swojego konta na naszej dedykowanej platformie kursowej. Działa trochę jak Netflix, z tym że tutaj nie tracisz czasu. Wręcz przeciwnie – wyciągasz z niego maksimum. 🙂